אודות

אודות המשרד:

משרד עוה"ד ברייטהולץ – המר ושות' פעיל מאז שנת 2003 בניהולם של עוה"ד סבי ברייטהולץ בעל רשיון עריכת דין משנת 1994 ועו"ד תומר המר בעל רשיון עריכת דין משנת 1999.

המשרד מתמחה בתחום המקרקעין על כל גווניו, לרבות ליווי משפטי של קבוצות רכישה, ליווי עסקאות התחדשות עירונית על כל סוגיה, לרבות הוספת יחידות לבניין קיים ( תמ"א 38/1) , מתחמי הריסה ובניה מחדש  ( תמ"א 38/2) ליווי עסקאות פינוי בינוי, וכן ליווי וייזום עסקאות קומבינציה, ליווי יזמות עסקית, ליווי חברות נדל"ן, וכן עסקאות נדל"ן בחו"ל בדגש על ארה"ב ומזרח אירופה.

המשרד הנו משרד "בוטיק" המשלב מקצועיות בלא פשרות, התמקדות בתחום אחד בלבד (מקרקעין) ויחס אישי.
בשל אופיו המשפחתי של משרדנו, שורה בו אוירה נעימה וידידותית, המשליכה באופן ישיר על סגנון העבודה, אופן ביצועה, היחס ללקוח, יכולת התגובה במקרי לחץ ובמקרים דחופים וכן הלאה.

למשרד נסיון רב בליווי קבוצות רכישה באזורי ביקוש, הן למגורים, והן למשרדים ומסחר, בפרוייקטים מגוונים ומורכבים, לרבות טיפול בעסקאות רכישת וסיחור אופציה, פירוק שיתוף, ועוד.

תחום ההתחדשות העירונית הנו תחום מתפתח מאוד במשרדנו, במיוחד בשנים האחרונות. העובדה שאנו מייצגים דיירים בפרוייקטים רבים מחד ויזמים שונים מאידך בעסקאות ופרויקטים רבים ומגוונים (אך לעולם לא את שני הצדדים באותה עסקה), מעניקה למשרדנו את היכולת לתת ייעוץ איכותי ומקצועי הרואה לנגד עיניו את האינטרסים והרצונות של שני הצדדים בכל עסקה מעין זו.

עם השנים נצטבר על ידנו נסיון רב בעסקאות ההתחדשות העירונית, וגובשה תפיסת עולמנו, המגינה על הדיירים ללא פשרות, תוך עמידה על בטוחות ובטחונות ראוים, כל זאת תוך ראיית הצורך לאפשר ליזם להוציא לפועל את הפרויקט באופן רווחי.

שני תחומי העיסוק המרכזיים של המשרד, ליווי חברי קבוצות הרכישה, וליווי דיירי ההתחדשות העירונית, מצריכים מתן יחס אישי, זמין ומקצועי, שלנו כמייצגי דיירים.

אנו שמים דגש רב על ליווי הולם שיתן לדיירים מענה לסוגיות השונות העולות במהלך שלבי ההתפתחות של הפרויקט.

כן ניתנים במשרד שירותי יעוץ וליווי משפטי בכל ענייני מקרקעין השונים.

נשמח ללוות גם אתכם בעסקת הנדל"ן שלכם.

צוות משרד ברייטהולץ המר ושות'.

הדמיה של מבנה

צור קשר

לפניות הקשורות בשירותים המשפטיים של משרדנו, אנא צרו קשר:

  לוגו

  מגדל מידטאון, דרך מנחם בגין 144,
  תל אביב 6492102
  טלפון: 03-7554466
  פקס: 03-7554467
  office@bh-law.com

  Midtown Tower,
  144 Menachem Begin Rd.
  Tel – Aviv, 6492102
  Tel: 972-3-7554466
  Fax: 972-3-7554467
  office@bh-law.com